Są one dalekie od lat 1990-tych, kiedy kobiecość koniecznie рифмованная z dużym чепцы! Dzięki Kate Moss i innych Jennifer Lopez, które dowiodły, że tam też była seksualna atrakcyjność pod wymiar 90S … tak w Cosmo, chcielibyśmy wiedzieć więcej! Jakie sekrety urody kobiet, które noszą swoich małych piersi jako trofeum? Zabiegi, masaże, postawy, będziesz miał wszystkie karty w ręce, aby twój mały kapelusz atut!

Wskazówka # 1: Aktualizacja!Wskazówka # 1: Aktualizacja!

Gorący prysznic-to świetnie, ale skórę swojej małej klatce piersiowej mało ceni. Naprawdę, gorąca woda skłonnej do wysuszenia skóry twojego dekoltu.

Aby stymulować swoje ” wspierają naturalną gardło “, Cosmo radzi unikać zbyt gorącej wodzie na piersiach i zakończyć swój prysznic strumieniem świeżej wody.

Wskazówka 2: Hydrat

Bardziej niż jakakolwiek inna część ciała, pierś musi być nawilżona codziennie. Naprawdę, cienkiej i wrażliwej skóry nie są odporne na brak wody, która może przejawiać się w “zwiędłe” aspekt …

Decyzję ? Nanieść niewielką ilość anty-suszenia mleka po każdej kąpieli, po prostu!

Wskazówka # 3: Masaż!

Nie ma nic smutniejszego, niż obwisłe piersi, niezależnie od jej wielkości … tak, aby utrzymać swoją małą pierś wysokiej i elastyczna, gwiazdy regularnie oferujemy adresowej pomocy w instytut: masaż galbant obowiązkowe w Hollywood!

To składa się z serii ugniatanie i ruchami w wykonaniu kosmetyczek, wykorzystując produkty, dostosowane w ciągu jednej godziny.

Jeśli nie masz czasu lub budżetu, aby poświęcić tę troskę, Cosmo daje profesjonalny wskazówka: praktyka samodzielnego nurkowania w 8 odwrócić w domu!

Bardzo prosty i przyjemny w praktyce tego masażu polega na zastosowaniu specjalnego oleju lub ujędrniający krem do biustu, ćwiczy ruchami w “8 leżąc” (lub znak nieskończoności!) Wokół piersi.

Wskazówka # 4: nosić odpowiedni biustonosz

To nie dlatego, że masz małe piersi, że nie trzeba trzymać. Biustonosze bez szelek spędził trzynaście i pół roku, ona nie jest idealna …

Ponadto, małe piersi móc być w stanie pozwolić sobie praktycznie wszystkie formy biustonosz (trójkąt, opaska push-up). Powód więcej, aby cię zadowolić! Swoje piersi (i miłość) powiedzą dziękuję!

Wskazówka # 5: Stój Prosto!

Oto wskazówka, która nie będzie kosztować euro, ale których rezultaty są widoczne natychmiast i na zawsze!

Rzeczywiście, przyjęcie prawidłowej postawy (plecy proste, ramiona zwolnieni z tyłu) pozwala poprawić treść i wygląd twojego dekoltu. Więc wszystko przed nami!

Wskazówka # 6: gumy, ale ostrożnie!Wskazówka # 6: gumy, ale ostrożnie!

Peeling ciała i jego korzyściach, wiesz. Ale nie Można dopuścić, aby usunąć swoje dekoltu, aby nie psuć go … i nie pomyliliśmy się!

Naprawdę, jeśli twoje piersi są w stanie ocenić korzyści cotygodniowy peeling (aktualizacja komórek, gładki wygląd), to powinno być wykonywane płynnie.

Cosmo zaleca się wybierać małe łuszczenia ziarna, i zastosować go, malując kręgi wokół piersi (nie dotykać otoczki), od ich powstania do początku szyi.

Wskazówka piękna # 7: włącz światło!

Światło ma moc sublimacji skórę i przyciągają uwagę. W Cosmo, myślimy, że są dwa powody, dla nie brakuje!

Tęczowej olej lub błyszczący proszek, istnieje wiele produktów, aby twój blask dekolt, to do ciebie, aby grać!

Wskazówka Piękna # 8: Założyć!

Co jest nexus nicią między Jennifer Lopez, Miranda Kerr, Eva Longoria? Są dumni i pełni wykonywać swoje mini-kapelusz!

  1. Lo nie wstydzi się nosić bardzo głębokim dekoltem (nikt nie zapomniał, w sukni Versace z otwartej do pępka nosiła na 42 nagród Grammy w 2000 roku i była poświęcona ikona mody i bomba Latina), Miranda bawić się topless na plaży w przedniej części paparazzi i Ewa używa i nadużywa mały gorset!

Uroda Wskazówka # 9: Unifiez!Uroda Wskazówka # 9: Unifiez!

Z czasem, małe nierówności ze względu na wiek lub słońca może pojawić się na dekolcie, ale wiem, że to nie wyleczyć!

Naprawdę, istnieją pewne procedury, aby zmniejszyć rozmiar i kolor tych zadań, aby dać małe piersi już w odniesieniu do nieletnich powietrza trochę powiększyć!

Uroda wskazówka # 10: chronić przed UV!

Słońce-to nie przyjaciel twojego dekoltu, to wiesz! Jego UVA i UVB, jak zwykle, w celu przyspieszenia jego produkcji, a nawet gorzej, jej starzenie się. W Cosmo, radzimy nie wychodzić bez ochrony UV 30, nawet w mieście.