Która kobieta nie marzy o pięknej piersi, zakrzywione, firmy i zestaw szyb wymaga zabarwienia? Naprawdę, czy mamy hojny dekolt lub małym biustem, marzymy, aby nosić piersi bardziej wyrafinowana, kobieca atutem par excellence … a do osiągnięcia tego piękna Graal, pierwszy odruch często myśleć medycyny lub chirurgii plastycznej. Ale czy wiesz, że można było poprawić wygląd biustu za pomocą masaży? W instytucie lub w swojej łazience, masaże piersi-naprawdę kluczowy gest piękności dla tej wrażliwej strefy kobiecego ciała … Cosmo powie ci wszystko o najlepszych masaży w praktyce do piersi w górze!

Samodzielnego masażu piersi:Samodzielnego masażu piersi:

W naszej kulturze, masaż nie jest częścią gestów, które są przekazywane z matki na córkę jak mogą być sprawy w Indiach lub Afryce. Jeśli masaż ciała , u nas już nie ma ani czasu, ani odruchu, a następnie masować piersi , nawet mniej! Jednak ten gest jest kilka ważnych aktywów dla kobiet i ich piersi …

Samodzielnego masażu piersi, gest dla siebie:

Czy jest to po prostu krem, relaks lub kształtowanie, piersi samodzielnego masażu to przede wszystkim kameralny podejście do dobrego samopoczucia. Masaż piersi do uświadomienia sobie kobiecości, aktywa, aby zatrzymać swoje ciało.

I jeśli po raz pierwszy może wydawać się dziwne, szybko akceptuje smak! Trochę zabawy, nie tak egoistycznie kwitnących codziennie, co widać było prawidłowo pozbawiać …

Samodzielnego masażu dowiedzieć się!Samodzielnego masażu dowiedzieć się!

Jeśli boisz się jechać sam lub nie wiesz, jak to zrobić, istnieje kilka seminariów poświęconych tej praktyce.

Marka oferuje 45-minutowe warsztaty z doświadczoną położną, Valerie kolacja. Opracował z absolutnie bezprecedensowa metoda самомассажа, aby odtworzyć w domu, aby zwiększyć zginanie piersi każdego dnia.

Masaż ten jest sekwencja delikatnymi gestami (aby zwolnić napięcie, związane z noszenia biustonosza i uaktywnić krążenie limfy) i klatki piersiowej ćwiczenia (aby tonować systemów wsparcia piersi). Wynik: firma, piersi i w pełnej formie (z)!

Jeśli nie masz czasu lub budżetu, aby uczęszczać na te warsztaty, wykonaj Masaż klasa Cosmo! Na końcu tego artykułu, masaż będzie miał dla ciebie tajemnic …

Samodzielnego masażu / niezmiennymi tensora:

Niezależnie od wieku, w zapobieganiu lub opieki, samodzielnego masażu w 8, może pozwolić na znacznie poprawić krzywą piersi i ich napięcie.

Gest Cosmo: prosty i przyjemny w praktyce tego masażu polega na zastosowaniu specjalnego oleju lub krem do biustu ujędrniający ćwiczy ruchami w “8 leżąc” (lub znak nieskończoności dla najbardziej uzdolnionych matematyka) wokół piersi, omijając brodawki .

Cosmo radzi ci wziąć kroplę produktu na miąższ palców (wskazującego do palca serdecznego) i umieścić je wdzięcznie między piersiami. Następnie, palce rąk pod lewą piersią, wejdź w górną część sutka, to dołącz do punktu wyjścia i zrobić to samo na prawej piersi.

Samodzielnego masażu nawilżacz:Samodzielnego masażu nawilżacz:

Bardziej niż jakakolwiek inna część ciała, pierś musi być nawilżona codziennie. Rzeczywiście, jego cienka i wrażliwa skóra nie znosi brak wody, która następnie może przejawiać się w “zwiędłe” aspekt … teraz, dobrze nawilżona skóra to pewność dekolt młodszy wygląd i bardziej napięta .

Porady z “Cosmo”? Nałóż kroplę mleka w proszku po każdej kąpieli, robiąc delikatne ruchami na całą pierś!

Masaż twardość w instytut:

Jeśli uważasz, że piersi samodzielnego masażu-to nie dla ciebie, aby wiedzieć, że istnieją specyficzne procedury, aby zaoferować (lub mieć) w instytucie. Składają się one z serii ugniatanie i ruchami odbywa się kosmetyczką z pomocą dostosowanych produktów, które starają się zrobić pierś jędrniejsza i bardziej napięta.